مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد خبر داد:
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تشریح جزئیات برگزاری اردوی جهادی پزشکی در بخش علی آباد و صوغان شهرستان ارزوئیه استان کرمان، برگزاری این اردو را در راستای مسئولیت اجتماعی این صندوق عنوان کرد.
کد خبر: ۱۰۴۳۲۲۷
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰ 07 May 2022

مراجعه ۲۰۰۰ نفر به کاروان جهادی پزشکی صندوق فولاد در ارزوییه کرمان/مصمم به انجام مسئولیت اجتماعی در خدمت به مردم مناطق محروم هستیم

به گزارش خبرنگار تابناک کرمان، حسین عامریان گفت: در سفری که در دی ماه گذشته به شهرستان ارزوئیه برای بازدید از معادن اسفندقه داشتم به خوبی دریافتم به رغم همه خدماتی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده همچنان مردم این منطقه از محرومیت و کمبود امکانات به ویژه در حوزه درمانی رنج می برند.
عامریان ادامه داد: بلافاصله پس از پایان این سفر برنامه ریزی لازم برای حمایت صندوق از اعزام گروه های جهادی پزشکی به منطقه جهت ارائه خدمات پزشکی و درمانی آغاز شد و در نهایت با هماهنگی گروه سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی فولاد که شرکت معادن اسفندقه را تحت پوشش دارد، اردوی سه روزه جهادی پزشکی همزمان با هفته کار و کارگر از تاریخ 13 تا 15 اردیبهشت در بخش علی آباد و صوغان شهرستان ارزوئیه با استقبال بالای مردم منطقه برگزار شد.
وی افزود: در این بازه زمانی بیش از دو هزار نفر به محل استقرار تیم جهادی پزشکی در بخش علی آباد شهرستان ارزوئیه، جهت انجام خدمات درمانی مراجعه و از این میان به ۹۷۰ نفر از ایشان خدمات دندانپزشکی ، داخلی و اطفال و خدمات دارویی ارائه گردید.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: در اجرای این طرح، یک تیم پزشکی متشکل از ۶ دندانپزشک و دستیار ، ۲ پزشک داخلی و اطفال و ۲ دارو ساز جهت ارائه خدمات به هموطنان علی آبادی حضور داشتند.
وی با تشکر از از گروه جهادی پزشکی و فرهنگی موسسه همیاران کوی شیرین که در اجرای این طرح با روحیه جهادی حضور داشتند گفت: صندوق بازنشستگی فولاد در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری درباره اهمیت برگزاری اردوهای جهادی و همچنین مسئولیت اجتماعی خود مصمم به ادامه چنین برنامه هایی با هدف خدمت به مردم مناطق محروم به ویژه در نقاط جغرافیایی محل استقرار شرکت های تابعه صندوق است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار