مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با اشاره به اینکه ۸۱درصد تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی در استان کرمان جذب شده است گفت: سند اشتغال استان کرمان در حال تهیه است.
کد خبر: ۴۵۸۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸ 12 July 2017
رضا اسماعیلی امروز در چهارمین جلسه کارگروه اشتغال استان کرمان در سال 96 اظهار‌داشت: با تاکید استاندار کرمان پس از نام‌گذاری سال 96 توسط رهبر معظم انقلاب، اولین جلسه کارگروه اشتغال استان، در هفته اول کاری در ابتدای سال 96 برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه مقرر شد، سند اشتغال استان کرمان تهیه و تدوین شود گفت: تا‌کنون اقدامات خوبی انجام شده و اطلاعات لازم از دستگاه‌ها جمع‌آوری شده است.

مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با بیان اینکه بر اساس مرکز آمار جمعیت استان کرمان سه میلیون و 160 هزار نفر است افزود: شامل 930 هزار خانوار در استان کرمان می‌شود که اگر در هر خانواده یک نفر شاغل داشته باشیم تا حدودی می‌شود بار تکفل را در استان کم کنیم.

وی با اشاره به اینکه با اقدامات انجام شده و اعتمادسازی، مشارکت اقتصادی مردم در استان کرمان افزایش پیدا کرده است خاطر‌نشان کرد: در سال 96 بر اساس آمار اشتغالزایی دستگاه‌ها که خودشان پیشنهاد دادند، 34 هزار و 78 نفر شغل ایجاد می‌شود.

اسماعیلی با بیان اینکه نقش بخش کشاورزی در اقتصاد استان کرمان از سایر بخش‌های خدمات و صنعت بیشتر بوده است گفت: بخش کشاورزی در اقتصاد استان کرمان 34.1 درصد در سال 95 سهم داشته و اشتغالزایی بیشتری ایجاد کرده است.

مدیر‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان افزود: 81درصد تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی در استان کرمان در سال 95 جذب شده است.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار