معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان گفت: تدوین راهکارهای اجرایی برای رفع موانع تولید در این استان الزامی است.
کد خبر: ۵۴۰۷۱۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸ 19 December 2017
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، محمدجواد فدایی در کارگروه رفع موانع تولید جنوب استان کرمان افزود: مشکلاتی برای سرمایه گذاران در برخی موارد در حوزه تولید و صنعت ایجاد می شود.
وی اظهار کرد: برای نخستین مرتبه است که اقداماتی از جمله واگذاری زمین، صدور مجوزها و سایر همکاری های لازم برای راه اندازی واحدهای صنعتی در استان کرمان انجام می شود.
وی با تاکید بر اینکه باید توجه داشت قصور و کوتاهی صنعتگران را نمی توان به گردن مدیران نظام انداخت ادامه داد: برای طرح مسائل واحدهای تولیدی که امکان رفع آنها در استان کرمان وجود ندارد و باید در کارگروه رفع موانع تولید کشور مطرح شود و لزوما نیازی به مصوبه کارگروه رفع موانع تولید استان نیست.
فدایی با اشاره به وجود بروکراسی اداری در راه اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی خاطرنشان کرد: همواره از قوانین مزاحم صحبت می کنیم اما گاهی مشخص می شود با وجود راهکارهای قانونی، برخی افراد مزاحم توسعه هستند.
معاون استاندار کرمان با تاکید بر اینکه معتقدیم که نباید کارها را موکول به اما و اگرها کنیم گفت: برای حل مشکلات واحدهای صنعتی باید راهکارهای اجرایی را تدوین کرد تا بتوانیم شعار سال را محقق کنیم و در غیر اینصورت با ادامه روال گذشته نتیجه ای بهتر از شرایط کنونی را متصور نمی شود.
کارگروه رفع موانع تولید به منظور بر طرف کردن موانع پیش روی سرمایه گذاران در استان کرمان برگزار می شود.
پنجره واحد و حذف قوانین مزاحم نیز به منظور تسهیل امور سرمایه گذاری در استان کرمان به مرحله اجرا در آمده است.
استان کرمان در دولت تدبیر و امید بیش از همیشه روی ریل توسعه قرار گرفته است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار