سرپرست فرمانداری کرمان با اشاره به اینکه حدود ۸۰ درصد تعهدات اشتغال شهرستان کرمان انجام شده است گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال تمام تعهدات ما به نتیجه برسد.
کد خبر: ۵۵۱۲۴۳
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴ 13 January 2018

علی بابایی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان، محمدرضا پورابراهیمی و محمدمهدی زاهدی نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی بر گزار شد اظهار داشت: شهرستان کرمان 13 شهر، شش بخش و حدود هزار و 200 آبادی و 164 دهیاری دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان کرمان، بزرگترین شهرستان کشور است عنوان کرد: شهرستان کرمان، بیشترین جمعیت را در استان کرمان داراست.

سرپرست فرمانداری کرمان با اشاره به اینکه ما در شهرستان کرمان بر مبنای شعار "ولایت و توسعه" گام برمی‌داریم گفت: در این راستا و در قالب طرح مثلث توسعه اقتصادی حضور ائمه جمعه را به عنوان یک ضلع این مثلث در پیشبرد طرح‌ها در شهرستان کرمان داریم.

وی با بیان اینکه حضور ائمه جمعه در طرح مثلث توسعه اقتصادی تاکنون ارزشمند بوده است گفت: در شهرداری‌ها بخش اقتصاد مقاومتی سرلوحه کار قرار گرفته و اشتغال مورد تاکید است.

بابایی با اشاره به اینکه حدود 80 درصد تعهدات اشتغال شهرستان کرمان انجام شده است گفت: تلاش می‌کنیم تا پایان سال تمام تعهدات ما به نتیجه برسد.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار