فرمانده کل سپاه پاسداران:
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شرکت های خصوصی استان کرمان در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی پیشگام هستند گفت: هنوز در هیچ استانی به غیر از کرمان شرکت های خصوصی در زمینه اقتصاد مقاومتی ورود پیدا نکرده اند.
کد خبر: ۵۶۳۲۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۹ 08 February 2018

سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری روز چهارشنبه در دیدار صمیمی با دانش آموزان پیش دانشگاهی و کنکوری شهرستان منوجان با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی افزود: معظم له سالهای زیادی است که به همه دولت مردان تاکید می کنند به اقشار و مناطق محروم بیشتر توجه داشته باشند.
وی بیان کرد: فعالیت های اقتصاد مقاومتی در 21 شهر استان کرمان بین شرکت های مختلف به عنوان معین اقتصادی در حال انجام است که در شهرستان منوجان شرکت گهر زمین این مسئولیت را بر عهده گرفته است.
وی با بیان اینکه آرزوی مقام معظم رهبری آبادانی شهرها است، تصریح کرد: ان شاالله شهرستان منوجان در سال های سال آینده به آبادانی خواهد رسید.
وی همچنین خطاب به دانش آموزان این شهرستان که برای کنکور آماده می شوند گفت: شما دانش آموزان اگر به لطف خداوند و تلاش خود به جایی رسیدید خدمت به جامعه و قشر محروم را فراموش نکنید زیرا هیچ خدمتی بالاتر خدمت به جامعه نیست.
سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و جمعی از فرماندهان لشکری و کشوری، استاندار کرمان، فرمانده سپاه ثارالله، امام جمعه و فرماندار منوجان، نماینده پنج شهرستان جنوبی استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان از پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان های قلعه گنج و منوجان بازدید کردند

منبع: ایرنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار