حمزه در تذکر شفاهی:
نماینده مردم کهنوج در مجلس با اشاره به اینکه به دلیل بی تدبیری مسئولان هیچ محصول کشاورزی در کرمان برداشت نمی‌شود، افزود: هزاران تن محصول در داخل زمین باقی مانده است.
کد خبر: ۵۸۷۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸ 08 April 2018

احمد حمزه در نشست علنی امروز (یکشنبه، 19 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: قبل از فصل برداشت تذکرات لازم در خصوص بحران قیمت در فصل برداشت داده شد اما متاسفانه به این موضوع هیچ توجهی نشده است بنابراین در حال حاضر کشاورزان جنوب کرمان به خاک سیاه نشسته اند.

نماینده مردم کهنوج در مجلس شورای اسلامی افزود: تمامی محصولات کشاورزی به دلیل بی تدبیری مسئولان در زمین باقی مانده و متاسفانه برداشت نمی شود، محصولاتی مانند هندوانه، گوجه و سیب زمینی به میزان هزاران تن در داخل زمین باقی مانده است.

وی تاکید کرد: در زمان باقیمانده باید چاره ای اندیشیده شود، متاسفانه در فصل داشت محصول بحران سوخت برای کشاورزان ایجاد شد، باید برای رهایی کشاورزان از مشکلات در سال حمایت از کالای ایرانی اقدامات موثری صورت گیرد.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس در تذکری به وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: کرایه ها در جنوب کرمان سر به فلک کشیده و تنی 300 تا 350 هزار تومان کرایه حمل تا تهران است باید جلوی این بی عدالتی گرفته شود.

وی همچنین در تذکری به وزیر نیرو گفت: سامانه سوخت طراحی شده مشکلات بسیاری برای کشاورزان ایجاد کرده است باید مشکل سوخت کشاورزان حل شده و اگر از حال حاضر به فکر گرمای جنوب کرمان نباشیم به طور حتم مشکل آب آشامیدنی بحران ساز خواهد شد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تذکری به وزیر آموزش و پرورش افزود: معلمان شرکتی از اول سال تاکنون حقوق دریافت نکرده اند، این افراد در بدترین مناطق کشور در حال خدمت هستند این وزارتخانه باید به آن ها توجه ویژه کند./

منبع: ایسنا

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار