رئیس هیئت سرپرستی موسسه اعتباری کاسپین، طی حکمی حمید محمدی را به عنوان مدیر جدید حوزه شعب استان کرمان(سیستان و بلوچستان و هرمزگان) موسسه منصوب کرد.
کد خبر: ۷۵۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۰ 01 July 2019

به گزارش تابناک کرمان، رئیس هیئت سرپرستی موسسه اعتباری کاسپین، طی حکمی حمید محمدی را به عنوان مدیر جدید حوزه شعب استان کرمان(سیستان و بلوچستان و هرمزگان) موسسه منصوب کرد.

بنا بر اعلام روابط عمومی و اطلاع­ رسانی موسسه اعتباری کاسپین در بخشی از حکم علی صادقی، رئیس هیئت سرپرستی موسسه به مدیر جدید حوزه شعب استان کرمان(سیستان و بلوچستان و هرمزگان) موسسه آمده است: انتظار دارد با به کارگیری تمام توان و استفاده از امکانات موجود و نصب ­العین قرار دادن دستورالعمل ­ها و آئین­ نامه ­های اجرایی، ضمن هماهنگی و برنامه ­ریزی و ایجاد انسجام لازم تشکیلاتی در سطح کلیه شعب تحت پوشش و تربیت و تقویت کیفی نیروی انسانی و تجهیز و بهره ­برداری از منابع و ارایه خدمات متمایز، زمینه پاسخگویی مناسب به مشتریان موسسه را فراهم نمایید. همچنین، رئیس هیئت سرپرستی موسسه اعتباری کاسپین ضمن ارج نهادن به تلاش­های بی ­شائبه آقای مختار خواجه ­حسنی ، مدیر سابق حوزه در دوره همکاری با موسسه اعتباری کاسپین از زحمات ایشان تقدیر و تشکر نمودند.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار