رئیس کمیته فوتسال هیئت فوتبال استان کرمان نحوه و چگونگی برگزاری لیگ برتر فوتسال این استان را برای فصل جدید تشریح کرد.
کد خبر: ۷۶۱۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۹ 09 July 2019

به گزارش تابناک کرمان محسن ربیعی در گفت‌وگو با برنا در این خصوص اظهار داشت: مسابقات  لیگ برتر استان در فصل مسابقاتی 98 با حضور 12 تیم در یک گروه به صورت دوره‌ای رفت و برگشت برگزار خواهد شد که در پایان مسابقات بر حسب امتیازات اکتسابی تیم‌های اول و دوم و سوم مسابقات مشخص خواهد شد.

تشریح نحوه برگزاری لیگ برتر فوتبال استان کرمان در فصل جدید

وی افزود: در پایان تیم قهرمان و نایب قهرمان به مسابقات لیگ مناطق فوتسال کشور صعود و دو تیم انتهایی جدول به لیگ یک استان سقوط خواهند کرد.
ربیعی با اشاره به این که در برگزاری مساقبات فوتسال با توجه به تاکید آقای دکتر قرایی ریاست هیئت فوتبال استان مبنی بر رعایت نظم، این موضوع را با جدیت دنبال می‌کنیم، تصریح کرد: آخرین مهلت نقل و انتقالات مسابقات لیگ برتر فوتسال تا پایان وقت اداری روز پنج شنبه مورخ 17 مرداد در نظر گرفته شده که تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نیست.
وی ادامه داد: قرعه کشی مسابقات پس از پایان مهلت نقل و انتقالات توسط دپارتمان فوتسال هیئت فوتبال استان بین تیم‌هایی که نسبت به ثبت نام تا تاریخ 17 مرداد اقدام نموده‌اند، انجام خواهد شد و مسابقات از روز جمعه اول شهریور ماه آغاز خواهد شد.
ربیعی با تاکید بر این نکته که باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات باید مدارک مورد نیاز هیئت فوتبال استان را در خصوص کادر فنی و بازیکنان تهیه و جهت تایید مدارک به هیئت مراجعه کنند، بیان کرد: مدارک در مهلت مقرر  در هیئت فوتبال استان ثبت و دپارتمان فوتسال استان پس از بررسی اولیه مدارک در صورت تکمیل بودن نسبت به صدور کارت شرکت در مسابقات اقدام خواهد نمود و در صورت ناقص بودن مدارک مذکور را فقط یک بار جهت بازنگری به باشگاه عودت خواهد داد تا باز رفع نواقص و مجددا به دپارتمان فوتسال تحویل نمایند.
وی اضافه کرد: تعداد نفرات هر تیم شامل 16 نفر بازیکن با شرایط سنی بزرگسالان و 4 نفر بازیکن در شرایط رده سنی امید (متولدین 11/10/78 به بعد) و حداکثر 5 نفر کادر فنی شامل مدیر تیم، سرمربی، پزشک و تدارکات می‌باشد.
ربیعی در پایان گفت: فوتسال در استان کرمان روز به روز در حال پیشرفت است که این مهم را مدیون حمایت‌ها و تلاش‌های دکتر قرایی هستیم و باید از ایشان تشکر ویژه داشته باشم.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار