رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دولت در بحث بودجه امسال نسبت به صدا و سیما کم لطفی کرد گفت: رسالت صدا و سیما سنگین است و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و غرور ملی باید توسط صدا و سیما گسترش پیدا کند.
کد خبر: ۷۶۹۶۹۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶ 06 August 2019

به گزارش تابناک کرمان به نقل از تسنیم، در آستانه روز خبرنگار و یادآوری شهادت شهید صارمی در روز ملی صدا و سیما پرفسور زاهدی از بخش‌های صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران جوان بازدید کرد.
محمدمهدی زاهدی امروز در جلسه شورای معاونان صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به اینکه اقتدار نظام جمهوری اسلامی و غرور ملی باید توسط صدا و سیما گسترش پیدا کند اظهار داشت: غرور ملی باید تسکین‌دهنده مشکلات اقتصادی باشد و صدا و سیما در این زمینه رسالت سنگینی دارد.

رئیس کمیسیون آموزش ‌مجلس‌: رسالت صدا و سیما سنگین است

وی الگوسازی برای جوانان را از وظایف صدا و سیما عنوان کرد و افزود: الگوسازی و معرفی الگوهای درست به نسل جوان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که باید به آن اهمیت داده شود.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صدا و سیما باید در معرفی منابع فرهنگی و اعتقادی به جامعه و نسل جوان تلاش بیشتری داشته باشد گفت: صدا و سیما باید در زمینه جریان‌سازی البته نه جریان‌های سیاسی در جامعه پای کار بیاید.
وی با اشاره به گام دوم انقلاب اسلامی که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند افزود: سبک زندگی اسلامی می‌تواند یک الگو برای برنامه‌ریزی و عدالت‌خواهی در جامعه باشد.    
زاهدی با بیان اینکه صدا و سیما بخشی از کارش در حوزه انتقال اخبار و خبرنگاری است گفت: تحلیل در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و کشف واقعیات در حوزه‌های اجتماعی و سیاسی و اقتصادی کار سنگینی است.
وی با اشاره به اینکه رسانه‌ها باید از عمق تاریکی‌ها روزنه‌هایی را پیدا کنند بیان کرد: صدا و سیما رسالت سنگینی در جامعه برعهده دارد و باید در حوزه‌های مختلف آسیبهای اجتماعی و حجاب و عفاف با جدیت در جامعه ورود کند.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان دولت امسال در بحث بودجه صدا و سیما کم لطفی کرد و در مجلس این بودجه ارتقا پیدا کرد افزود: رسالت صدا و سیما سنگین است و خبرنگار انعکاس دهنده اخبار و اتفاقات جامعه است آنگونه که هست.
در این جلسه احمد علیرمرضانی مدیرکل صدا و سیمای استان کرمان نیز با اشاره به اینکه در تجهیز فرستنده دیجیتال در استان کرمان کمبود اعتبار داریم اظهار داشت: درصد پوشش دیجیتال در شهرستان کرمان از میانگین استان پائین‌تر است.
وی با انتقاد از عدم همکاری مناسب فرمانداران در استان با صدا و سیما افزود: ساختمان جدید مرکز صدا و سیمای استان کرمان 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکیمل آن 50 میلیارد تومان اعتبار لازم است.
انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار