نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: امسال ۴۸ درصد به مالیات استان کرمان اضافه شده که با این کار کمر استان می‌شکند و تاجران و بازاریان خرد ما بیچاره می‌شوند.
کد خبر: ۷۷۲۱۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۹ 15 August 2019
به گزارش تابناک کرمان به نقل از ایسنا، دکتر"محمدمهدی زاهدی" امروز ۲۴ مردادماه در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان با محوریت مشکلات زغالسنگ با اشاره به قانون معافیت مالیات مستقیم و مشکلات معادن زغال در این زمینه اظهار کرد: برخی مالیات‌هایی که در استان کرمان گرفته می‌شود، درست نیست.

وی افزود: امسال ۴۸ درصد به مالیات استان کرمان اضافه شده که با این کار کمر استان می‌شکند و تاجران و بازاریان خرد ما بیچاره می‌شوند.
زاهدی با اشاره به اینکه افزایش مالیات استان کرمان پالس منفی را به همراه خواهد داشت، تصریح کرد: ما اعتراض کرده و در این زمینه به وزیر و رییس جمهور نامه داده ایم و استان باید این مسئله را پیگیری کند.
به گزارش ایسنا، "مهدی حسینی نژاد" رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان نیز در این جلسه گفت: سال‌ها مشکل زغال حل نشده و اگر با استفاده از ظرفیت شورای معادن استان بتوانیم کار را دنبال کنیم زودتر می‌توانیم مسئله را حل کنیم و شاید این امکان باشد از محل حقوق دولتی بحث چهار درصد حق بیمه را حساب کنیم.
گفتنی است: در این جلسه درباره مسائل مربوط به حق بیمه ۴ درصد مشاغل سخت و زیان آور در معادن زغالسنگ استان کرمان، پیگیری پرداخت بدهی ذوب آهن اصفهان به زغالسنگ کرمان، مشکلات معادن در زمینه قانون معافیت مالیات‌های مستقیم و ... بحث و تصمیم گیری شود.
انتهای پیام/*
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار