دومین جشنواره قلم و عدالت استان کرمان در حالی به پایان رسید که مسیر خطیر روزنامه نگاری بر مبنای ایفای مسئولیت اجتماعی همچنان تداوم دارد و تلاش خبرنگاران برای کاهش آسیب‌های اجتماعی، ارتقا امنیت، آگاهی و تعامل مسئولانه با سیستم قضائی، سرمایه‌ای گرانبهاست که باید آن را حفظ و تقویت کرد.
کد خبر: ۷۷۲۹۰۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۳ 18 August 2019

به گزارش «تابناک» به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان براساس رای  هیات داوران جشنواره قلم و عدالت نتایج این جشنواره به شرح زیر اعلام شده است:

         الف:گروه خبرگزاری‌ها

۱) رشته خبر:

رتبه اول: خبرگزاری ایرنا -  بهنام احمدی

رتبه دوم: مشترکا خبرگزاری‌های  فارس و  مهر بترتیب خانم‌ها سمیه صدیق نژاد و  اسماء محمودی
برگزیدگان دومین جشنواره قلم و عدالت استان کرمان معرفی شد
رتبه سوم: ایسنا، محمد علی ایمانی

خبرگزاری شایسته تقدیر میزان، مهدی کشت دار

خبرنگاران شایسته تقدیر  طاهره بادامچی از شبستان- ندا طلایی از میزان-  سمیه حسن شاهی و هادی شفیعی مشترکا از ایرنا –مهسا حقانیت و  شیما صفر زاده از فارس- هدیه سادات هاشمی از مهر –ایمان کدیور و اطمه افضلی از ایسنا

۲) در رشته گزارش هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

 گزارشگر برتر نجمه حسنی از ایرنا

۳) در رشته مصاحبه هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

        ب: پایگاه‌های خبری 

۱) در رشته خبر 

رتبه اول: هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

 رتبه دوم:کرمان ۱۴۰۰، شبنم شیخ الاسلامی

رتبه سوم:مشترکا نشانه نیوز، زهره قادر- حسین دانش، دیار نخل

پایگاه خبری شایسته تقدیر: راه آرمان، محمد نعیم رستمی

خبرنگار شایسته تقدیر حمزه امیرمحمدی نسب از عصر عدالت

۲) در رشته گزارش هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

۳) در رشته مصاحبه هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

        ج) گروه روزنامه‌های سراسری 

۱) در رشته خبر 

رتبه اول و دوم: هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

رتبه سوم:نمایندگی روزنامه خراسان، مصیب توکلی

روزنامه شایسته تقدیر:حمایت، حسام الدین برومند-- پیام ما،  روح الله خدیشی

خبرنگار شایسته تقدیر: شیما فتح نژاد از روزنامه اطلاعات

 خبرنگار شایسته تقدیر:  مهدیه میرزایی از روزنامه حمایت

 ۲) در رشته گزارش هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

۳) در رشته مصاحبه هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

       د) گروه روزنامه‌های محلی

۱) رشته خبر 

رتبه اول: واقعه، محمد صادق طاهری

 رتبه دوم:کرمان امروز، محمد فتح نجات

رتبه سوم:مشترکا سفیر کرمان، سلمان مختاری مقدم - حکمت بافت، فریدون منظری توکلی

روزنامه شایسته تقدیر: ندای وحدت کرمان امید سلطانی نژاد، حدیث کرمان، مهدی شجاعی

خبرنگاران شایسته تقدیر  حسن قائدی از واقعه، احمد سلطانی نژاد از ندای وحدت کرمان، احسان طاهری از حدیث کرمان

۲) در رشته گزارش هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

روزنامه شایسته تقدیر در گزارش: کرمان امروز، محمد فتح نجات

گزارشگر شایسته تقدیر: مهدیه سادات میرحسینی از کرمانامروز

۳) در رشته مصاحبه هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

        ه: گروه هفته نامه ها، دو هفته نامه‌ها و ماهنامه‌ها 

۱) در رشته خبر 

رتبه اول:مشترکا نگارستان  ذبیح الله بلوردی-مهر کریمان، حدیث یزدی زاده- ندای اعتدال  علی حیدری

 رتبه دوم مشترکا تدبیر کرمان، علی شهیدی- آینده ما، علی علویان -پته کرمان، زینب جوادی

رتبه سوم: مشترکا ثارالله  سیاوش مسلمی -سرای وطن، بهرام مسلمی

شایسته تقدیر در خبر: سبزه واران، رسول شهیدی- ارمغان ساردو، خانم حلیمه گروهی

خبرنگار شایسته تقدیر خانم زهرا طاهری از گلدشت 

 ۲) رشته گزارش

 رتبه اول و دوم: هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

رتبه سوم:پاسارگاد، علیرض`ا پور ابراهیمی

گزارشگر برتر بتول بلالی از پاسارگاد

گزارشگر شایسته تقدیر مهدیه سادات حسینی آینده ما 

۳) در رشته مصاحبه هیچ رسانه‌ای حائز رتبه نشد

مصاحبه گر برتر  احسان یزدی از نگارستان

شایسته تقدیر در مصاحبه: محمد علی جوشایی از کرمان شهر 

       و) گروه صدا و سیما

۱) خبرنگار معاونت اطلاعات و اخبار:مشترکا  بتول رضائی و  مسعود محمدی و مجید صادقی

۲) خبرنگار معاونت سیما، مجتبی مذهب جعفری

۳) خبرنگار معاونت صدا، فریبا دانشور

۴) خبرنگار معاونت فضای مجازی، مهرداد موحدی

۵) خبرنگار باشگاه خبرنگاران، شهرزاد رازمند
انتهای پیام/*
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار