رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در بیانیه‌ای به نامه دانشجویان جامعه اسلامی دانشگاه باهنر کرمان و ولیعصر(عج) رفسنجان در خصوص ابهامات عملکرد دو شرکت زیر مجموعه ملی مس ایران واکنش نشان داد.
کد خبر: ۸۸۲۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۸ 01 August 2020

طی نامه نگاری جامعه اسلامی دانشجویان با ریاست کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی و جلسات نمایندگان این تشکل با حجه السلام و المسلمین پژمان فر در خصوص فسادهای صورت گرفته در شرکت ساختمانی کرمانیان از زیر مجموعه های موسسه صندوق بازنشستگی مس توسط نزدیکان آقای نماینده ریاست کمیسیون اصل 90 طی نامه ای ابراز داشت.

دانشجویان عزیز و جوانان انقلابی دانشگاه شهیدباهنر کرمان و و لیعصر رفسنجان با سلام. نامه شما در رابطه باموضوعات و مسائل شرکت ملی مس ایران واصل گردید و دستورات جهت پیگیری قانونی و سنجش امور در کمیسیون اصل 90 را صادر کردم.

ورود کمیسیون اصل نود به فساد نزدیکان آقای نماینده

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پژمانفر، رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای به نامه دانشجویان جامعه اسلامی دانشگاه باهنر کرمان و ولیعصر رفسنجان در خصوص ابهامات عملکرد دو شرکت زیر مجموعه ملی مس ایران واکنش نشان داد.

در متن این بیانیه آمده است:

دانشجویان عزیز و جوانان انقلابی دانشگاه شهیدباهنر کرمان و و لیعصر رفسنجان با سلام. نامه شما در رابطه با موضوعات و مسائل شرکت ملی مس اسران واصل گردید و دستورات جهت پیگیری قانونی و سنجش امور در کمیسیون اصل ۹۰ را صادر کردم.

برخود لازم می‌دانم از دغدغه مندی و حساسیت بالای شما جوانان انقلابی به مسائل کشور تشکر نمایم. تشکل‌های دانشجویی می‌بایست در این شرایط حساس و با راعایت تقوا و روحیه جهادی به دیده بانی و تدقیق در امور، مسائل مردم و نظام اسلامی را رصد نمایند و به عنوان حلقه وصل بین مردم و مسئولان، نقاط ضعف و کاستی‌های موجود را گوشزد نمایند تا کارگزاران نظام اسلامی به جبران این نقاط بپردازند.

اراده قطعی و قاطع نظام اسلامی به فرماندهی رهبر عزیزتر از جانمامن ایجاد شفافیت و مبارزه با فساد است و کمیسیون اصل ۹۰ در نظر دارد برای تحقق این اراده حداکثر تلاش خود را داشته باشد. اما عزیزان من مبارزه با فساد و بی عدالتی که یکی از محور‌های اساسی گام دوم انقلاب می‌باشد، نیازمند حساسیت و پیگیری شما جوانان انقلابی و تشکل‌های مردمی می‌باشد تا این موضوع به یک گفتمان عمومی تبدیل گردد؛ بنابراین در این راه با قدرت و روحیه جهادی حرکت کنید و همچنان مراقب باشید که تقوای الهی و انصاف در همه اقدامات محور امور باشد.

ما اعتقاد داریم تشکل‌های دانشجویی و مردمی یکی از مهمترین بازوان عدالتخواه نظام اسلامی می‌باشند و کمیسیون اصل ۹۰ در نظر دارد از این ظرفیت عظیم مردمی حداکثر استفاده را در جهت تحقق آرمان‌های نظام اسلامی داشته باشد.

انتهای پیام/*

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار