طبق آمار منتشر شده توسط میراث فرهنگی ورود گردشگران خارجی به کرمان پنج برابر رشد یافته و در این میان واحدهای بوم گردی در روستاها یکی از جذابترین اقامتگاه های گردشگران هستند.
رئیس حوزه هنری استان کرمان گفت: برای نخستین بار مجتبی احمدی از استان کرمان، شاعر برگزیده سومین هفته هنر انقلاب کشور شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با اشاره به اینکه ارزش‌های اسلامی باید در قالب هنر به جامعه ارائه شود گفت: اینکه بعضی از سخنرانی‌ها مورد اقبال مردم قرار نمی‌گیرد به دلیل آن است که هنرمندانه و بر اساس مطالب روز بیان نمی‌شود.
مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان كرمان از ورود 3 ميليون و320 هزار و 769 نفر گردشگر و مسافر در ايام نوروز 1396 به اين استان خبر داد.
۹۳‌ پایگاه حامی‌یابی در مراسم اعتکاف استان کرمان برپا می‌شود
قائم‌مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمان از برپایی ۹۳ پایگاه جذب حامی طرح‌های این نهاد در ایام اعتکاف در سطح استان خبر داد.
۲۹۰۰ نفر در آیین اعتکاف در شهرستان جیرفت ثبت‌نام کردند
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جیرفت گفت: ۲ هزار و نفر ۹۰۰ نفر در آیین معنوی اعتکاف ثبت‌نام کردند که پیش‌بینی می‌شود امسال در این شهرستان بیش از ۳ هزار نفر در برنامه معنوی اعتکاف شرکت کنند.
رئیس حوزه هنری استان کرمان گفت: ثبت‌نام از علاقه‌مندان به رشته‌های هنری در استان کرمان از هفته آینده در مکان‌های برگزاری نماز جمعه انجام می‌شود.
همزمان با شب ولادت حضرت علی‌(ع) جشن بزرگ پدران آسمانی در گلزار شهدای شهر کرمان برگزار می‌شود.
پیکر مطهر شهید "لال‌محمد امینی" فردا وارد فرودگاه بین‌المللی کرمان می‌شود.
نماینده مردم شهرستان‌های بم، فهرج، ریگان و نرماشیر در مجلس با اشاره به اینکه عملکرد قبلی ورزش استان قابل قبول نیست گفت: بم یک منطقه ویژه در همه زمینه‌ها بوده اما با بی‌توجهی مسئولان از ظرفیت‌های بسیار خوب این منطقه استفاده نشده است.
صفحه  از ۱۸