رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی رفسنجان گفت: برای اجرای طرح‌های اشتغالزایی مبلغ ۶۱۸ میلیارد تومان اعتبارات استانی به صورت شناور در نظر گرفته شده است.
مسائل زیست محیطی در پروژه انتقال آب به کرمان مورد توجه قرار گیرد
رئیس کل دادگستری استان کرمان خواستار توجه ویژه به مسائل زیست محیطی در پروژه انتقال آب به مرکز استان کرمان شد.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان گفت: مدیران استان باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در نمازهای جماعات مساجد شرکت داشته باشند.
مدیرکل دیوان محاسبات استان کرمان با اشاره به اینکه شفافیت مالی در استان کرمان مورد تاکید است گفت: ۱۱۸ میلیارد تومان اسناد خزانه در استان کرمان جذب شد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری استانداری کرمان با اشاره به اینکه تعداد شرکت شهرک‌های استان ۲۵ درصد افزایش پیدا کرده است گفت: تعداد شرکت شهرک‌های کرمان از ۳۲ به ۴۰ شهرک رسید.
کارگران شرکت خودروسازی مدیران خودرو در اعتراض به طولانی‌بودن ساعات کاری و حقوق کم روبروی مسجد جامع بم تجمع کرده و خواستار پیگیری مشکلات آنها از طرف مسئولان شهرستان شدند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری کرمان از عملیاتی شدن ۲۸ درصد تفاهمنامه های سرمایه گذاری استان کرمان خبر داد.
مشارکت کم نظیر شهروندان در پرداخت عوارض شهرداری کرمان
معاون اداری و مالی شهرداری کرمان از مشارکت کم نظیر شهروندان کرمانی در پرداخت عوارض شهرداری خبر داد.
مراسم معنوی اعتکاف در ۷ مسجد رفسنجان برگزار می شود
رئیس تبلیغات اسلامی رفسنجان از برگزاری مراسم اعتکاف در هفت مسجد این شهر خبر داد و گفت: این مساجد زیر نظر ستاد اعتکاف رفسنجان فعالیت کرده و دیگر مساجد شهر نیز به صورت داوطلبانه این
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان سیرجان از بازگشت 200میلیون تومان از وجوه اختلاسی به دولت مربوط به پرونده اختلاس در شهرداری خواجوشهر سیرجان خبر داد.
صفحه  از ۳۴