شعبه بیمه ملت در کرمان افتتاح شد/ بهشتی‌نژاد: انتظار داریم شعبه‌ها رشد کمی و کیفی شبکه فروش رو مورد توجه قرار دهند

ساختمان بیمه ملت در استان کرمان که مزیسن به نام شهید حسین پورجعفری است روز گذشته افتتاح شد. در این مراسم محمدمهدی بهشتی‌نژاد گفت: انتظار داریم شعبه‌ها رشد کمی و کیفی شبکه فروش رو مورد توجه قرار دهند
کد خبر: ۱۰۶۴۶۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۹ 30 August 2022

به گزارش تابناک کرمان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بیمه ملت، روز گذشته جمعی از مدیران ارشد بیمه ملت به همراه محمد مهدی بهشتی‌نژاد نائب رئیس هیئت مدیره و مهدی کشاورز بهادری عضو اصلی هیئت مدیره، در سفری یک روزه و به منظور افتتاح شعبه بیه ملت در استان کرمان عازم این شهر شدند.

بر اساس این گزارش، در بدو ورود نائب رئیس هیئت مدیره به همراه هیئت همراه با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای آرمیده در این گلزار ادای احترام کردند.

پس از انجام این مراسم، آیین افتتاح سیزدهمین شعبه بیمه ملت در استان کرمان که ساختمان آن به نام سردار شهید حاج حسین پورجعفری نام‌گذاری شده با حضور سردار چناریان عضو شورای شهر کرمان و فرمانده سابق ناحیه انتظامی استان کرمان، دکتر بنانی رییس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی استان کرمان، دکتر علیرضا منظری توکلی رییس دانشگاه ازاد استان کرمان، شهردار مناطق مختلف شهر کرمان، معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، برگزار شد.

دکتر محمد مهدی بهشتی‌نژاد نائب رئیس هیئت مدیره در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت به دولتمردان حاضر در جلسه، به ذکر حدیثی از پیامبر گرامی اسلام پرداخت و گفت: ایشان می‌فرمایند که دو نعمت مهم هستند که انسان‌ها نسبت به آن احصا و شناخت کافی ندارند و آن سلامتی و امنیت است.

وی ادامه داد:  همانطور که گفته شد این نعمات قابل احصا نیستند مگر اینکه خدایی نکرده انسان‌ها به آن مبتلا شوند و نعمت خداوند را از دست بدهد، حالا اگر بخواهیم بیمه را به زبان ساده توصیف کنیم همین وضعیت را دارد، یعنی وقتی احساس بی‌امنیتی و ناسلامتی کنیم این بیمه است که تلاش می‌کند آن را به انسان‌ها هدیه دهد.

وی با اشاره به نامگذاری ساختمان شعبه بیمه ملت در استان کرمان به نام شهید پورجعفری اظهار داشت: من در خاطرات شهید پورجعفری خواندم و برایم خیلی جاب بود، اینکه اگر ما در محیط کار مثل شهید پورجعفری‌ها داشتیم چقدر می‌توانستیم رشد کنیم. شما ببینید که شهید پورجعفری چه کارهایی کرد تا شهید سلیمانی در عرصه‌ها جلو بروند.  انتظار ما این است که این اتفاق را بیمه و به خصوص شعبه کرمان ما برای شبکه فروش و ستاد انجام دهند تا شرایط مهیا شود برای پیشروی شبکه فروش فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: ما از سال 96 در خدمت بیمه ملت هستیم و در چند مورد مراسم‌های افتتاح حاضر شدیم و این نگرانی ایجاد می‌شد که نکند این شعبه بیاید که بخواهد کار ما را در شبکه فروش انجام دهد. ما دنبال این نیستیم که کیک حق تولیدی را برای بیمه ملت بزرگ‌تر کنیم بلکه می‌خواهیم این کیک را بزرگتر کنیم. لذا ماز شعبه استان کرمان این انتظار را داریم که رشد کمی و کیفی شبکه فروش رو مورد توجه قرار دهند و این با آموزش قطعا حاصل خواهد شد. باید شبکه فروش ما نو و به روز شود و باید به سرعت به سمت فضای دیجیتال برویم.

دکتر بنانی رییس شورای هماهنگی بیمه های بازرگانی استان کرمان نیز طی سخنانی گفت: یکی از مشکلات استان ما این است که مدیران شعب ما مدام تغیر می‌کند ما باید از پرتفوی محوری خارج شویم و به سمت خدمت دهی حرکت کنیم و این که مدیری را انتخاب کنیم و توقع داشته باشیم انچنان پرتفوی را بدست بیاورد دور از انتظار است.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار