رئیس کل دادگستری استان کرمان آخرین وضعیت پرونده فساد در فوتبال را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۱۷۰۶۲۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۴ 10 June 2024

به گزارش تابناک کرمان، حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در این رابطه اظهار کرد: صبح امروز و در ادامه رسیدگی به پرونده فساد درباشگاه فوتبال مس رفسنجان، آقای (س. م) از مسئولان سابق سازمان لیگ به دستگاه قضایی در استان کرمان احضار و به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب روانه زندان شد.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان عنوان کرد: طی یک هفته گذشته نیز چهار نفر از متهمان پرونده به دستگاه قضایی استان کرمان احضار شده بودند که در این رابطه آقای (خ. الف) از مسئولان سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال کشور نیز به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب بازداشت شده است.

وی افزود: همچنین طی هفته جاری آقای (ف. م) از مسئولان سابق کمیته نقل وانتقالات سازمان لیگ فوتبال ایران نیز به دادگستری استان کرمان احضار شد و در حال حاضر به اتهام اخذ رشوه با قرار تامین مناسب در بازداشت به سر می‌برد.

حجت الاسلام حمیدی تصریح کرد: یکی دیگر از متهمان پرونده آقای (پ. ر) سردبیر یکی از سایت‌های مشهور ورزشی است که به اتهام تحصیل مال از طریق نامشروع تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است و در حال حاضر با قرار وثیقه میلیاردی آزاد و، اما ممنوع‌الخروج از کشور است.

وی در خصوص آقای (م. ه) از دیگر متهمان پرونده که سردبیر یکی از رسانه‌های ورزشی است، گفت: وی به دلیل بیماری از مرجع قضایی تقاضای مهلت جهت حضور در دادستانی کرده که پرونده وی نیز در حال رسیدگی است.

رئیس کل دادگستری استان کرمان اعلام کرد: در مجموع در حال حاضر هفت متهم در این پرونده تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند که دو نفر از آن‌ها مسئولان سابق باشگاه مس رفسنجان و مابقی متهمان مربوط به تهران هستند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده فوق با قاطعیت در دستور کار دادگستری استان کرمان و نهاد‌های امنیتی قرار دارد، هشدار داد: قوه قضائیه در برخورد با فساد هیچ خط قرمزی ندارد و با مفسیدن در هر پست و جایگاهی با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

وی از اصحاب رسانه و مطبوعات خواست طبق قانون از بیان اسامی اشخاص قبل قطعی شدن احکام دادگاه‌ها پرهیز کنند.

برچسب ها: کرمان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار