رئیس ستاد انتخابات کرمان: هیچ شعبه‌ای تا پایان زمان رای‌گیری حق شمارش آرا را ندارد

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان گفت: هیچ شعبه‌ای تا پایان زمان رای‌گیری حق شمارش آرا را ندارد.
کد خبر: ۱۱۷۳۲۸۹
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۹ 28 June 2024

به گزارش تابناک کرمان، رحمان جلالی عصر امروز هشتم تیرماه در جمع خبرنگاران در محل اتاق خبر ستاد انتخابات استان از تمدید زمان رای گیری تا ساعت ۲۰ خبر داد و اظهار کرد: از هم‌استانی‌ها درخواست داریم، نام و نام‌خانوادگی نامزد مورد نظر خود را به‌صورت کامل در برگ رای قید کنند.

به گفته معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان، با شناسنامه‌های قدیمی یا هر مدرک شناسایی دارای کد ملی هم می‌توان رای داد.

طبق اعلام جلالی، تا این ساعت هیچ حاشیه امنیتی و اجرایی در روند برگزاری انتخابات در استان کرمان نداشته‌ایم و رای‌گیری به‌روال عادی در حال برگزاری‌ است.

وی بیان کرد: با توجه به خنک‌تر شدن هوا موج مشارکت در استان کرمان در ساعات بعدازظهر افزایش یافته و مشارکت مردم رو به افزایش است و از مردم درخواست داریم رای‌گیری را به ساعت پایانی موکول نکنند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان ادامه داد: از همین الان مشخص است که مشارک مردم پای صندوق رای مطلوب است و امیدواریم بتوانیم مشارکت بیشتری نسبت به دوره‌های گذشته انتخابات داشته باشیم.

طبق اعلام جلالی، آماری که در فضای مجازی اعلام می‌شود قابل اعتنا و اعتماد نیست و آمار رسمی از طریق وزارت کشور اعلام می‌شود.

وی عنوان کرد: کرمانی‌های عزیز بر مبنای وصیت شهید حاج‌قاسم سلیمانی که گفت دوست دارم کرمان تا پایان با ولایت بماند، پای صندوق‌های رای می‌آیند و ولایتمداری خود را نشان می‌دهند.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان اعلام کرد: هیچ شعبه‌ای تا پایان زمان رای‌گیری حق شمارش آرا را ندارد.

وی افزود: رای‌گیری در مناطق صعب‌العبور و روستایی استان کرمان نیز در حال انجام است و نیازی به اعزام بالگرد نداشتیم.
/ایسنا

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار